Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zselés köröm függő lettem?...

Zselés köröm függő lettem? Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és 17 éves korom óta járok manikűröshöz, aki a saját körmömet csinálja meg zselésre. Gondolkodtam rajta, hogy nem igazán kellene járni, pénzben is azért hosszútávon elég sokba kerül, de egyszerűen nem tudom abbahagyni. Nem olyan rég, voltam családi összejövetelen, és a női tagok teljesen természetesek voltak. Max kis smink és hajfesték, de egyiknek sem volt zselés körme. Jó lenne, ha én is le tudnék szokni róla :( jár valaki hasonló helyzetben?

2020. okt. 19. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
48 vagyok (ápolt, járok fodrászhoz, kozmetikushoz) sportolok... Irodában dolgozom, de sosem volt műkörmom. Sem zselés, sem más. Elégedett vagyok a sajátommal, csak színtelen lakkot használok néha.
2020. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapból szép a körmöd formája? Ha igen akkor próbáld meg egy hónapig zselémentes időszakot tartani,max ápoló lakkal kend át. Kell is neki egy kis szünet regenerálódni. Szerintem egy hét alatt megbarátkozol a saját körmeiddel.
2020. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!