Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam normális volt, szög...

A hajam normális volt, szög egyenes, de miután a fodrásznál levágattam fokozatosra, azóta úgy szál, mint egy oroszlánnak, nagyon szöszös, szénakazal. Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés

Múlt nyáron levágattam a hajamat fokozatosra. Alul borzalmasan szállt, száraz lett, mint egy boszinak, vagy oroszlánnak. Ha lehajolok utána az égnek áll a hajam, párában megnő és begöndörödik, közben eddig sohasem volt göndör hajam. Otthon levágtuk azt a nagyon szénakazalos részt, jobb lett, de most is már csak akkor jó, ha hajmosás után teszek rá balzsamot, de amint bevizeződik (eső, zuhany), azonnal óriási lesz. Egyszerűen borzalmas... nem tudom, hogy mi tévő legyek.


A fodrász még akkoriban azt mondta, hogy tegyek rá babaolajat, de nekm értem, hogy mire gondolt. Azzal kenjem be, amit a picik bőrére kennek? Mert vettem hidratáló babasampont, de nem segít.

Nektek mi használt ez ellen? Milyen hajpakolás, balzsam, házi recept?

+elveszitette a fényét is :((


2010. aug. 8. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam! Azóta egybenövesztettem a hajam, és megoldódott a probléma. Hiába unalmas, legalább egézséges és ápolt. Soha többet nem tépetem meg.
2010. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
detto így van velem is
2010. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pengevel lett vagva? Igy jartam, mikor pengevel vagtak nekem. Hajam olyan volt mint a vatta. Olloval utana vagattam, jo lett.
2010. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!