Vágasak-e frufrut?

Figyelt kérdés

Kissé gyerekes az arcom a fufrú rontaná a helyzetet?

20éves vagyok smink nélkül kb 14nek nézek ki.kicsit kerek meg pufi az arcom+ a mamám szava járásával pisze orrom van



2020. okt. 22. 22:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Én nem láttam az arcod, és ez személyes preferencia de szerintem ne. Ritka az akinek tényleg jól áll. És biztos szép arcod van nélküle is.
2020. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
neeeeeee
2020. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném, mondjuk nekem kiskorom óta van fufrum és imádom viszont nagyon sok embernek nem áll jól+ egy szenvedés :) minden reggel megmosni, megszárítani, hogy szép legyen, sokszor vágni kell belőle mert nem látok ki és zavar, régen sok fufrum volt és így visszanézve hülyén állt..szóval elég nehéz dolog :/ és ha megbánod igazán jó móka lesz azt lenöveszteni :D
2020. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Nehogy!

Ódivatú.

2020. okt. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, csináld. A frufru szerintem egy olyan dolog, amit egyszer ki kell próbálni. Tény, hogy sok macera. Nekem is volt, nem is egyszer. De ha akarod, és igazából tetszik is neked, akkor próbáld meg. A lenövesztése se nagy macera, én anno mindig simán félrecsatoltam, befontam, nem nézett ki rosszul.
2020. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tenném,nekem is volt kiskoromban frufrum de nem szerettem.
2020. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!