Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tresszelt póthaj olcsón?...

Tresszelt póthaj olcsón? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Már neten találtam múltkor egyet, de pont elvitték előlem. Komolyan mondom hogy minden oldalt megnéztem, de sehol semmi... a kitétetelek : min. 50 cm, szőke ( vagy legalább szőkésbarna ) és mindenképpen tresszelt!!! Ha valaki tud ilyet, ad el, vagy esetleg hallotta h ismerőse adna el, légyszives irjon ide !!! nagyon fontos lenne :(

köszönöm előre is !


2010. aug. 10. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a tresszelt?
2010. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Afroline.hu ott tudsz venni futura póthajat tresszelve elég olcsón,és ez is bírja elég sokáig,nekem ilyen van ... én imádom..sejmes tapintású,gyönyörű szép.

És szálítás is elég gyors 1-2nap és már megis jön.


Van 40cm-4000ft

----60cm-5000ft

----80cm-6000ft ( nekem ez van,bár nekem világos barna,de tökéletesen illik a hajam színéhez,nagyon szép hosszú,és még az sem tudta róla megmondani hogy nem európai akinek nagyon drága európai haja van)


Nekem ez előtt volt európai hajam 50cm-s nagyon drágán vettem,+ még a felvarrás,nagyon sokba volt,és kb 3-4hónap múlva nagyon csúnya lett!!!! Nekem nem érte meg,és már most bánom hogy akkor megvettem az európait!!!


ÉN BÜSZKÉN AJÁNLOM NEKED A FUTURA HAJAT!!! IGAZ HOGY MŰHAJ,DE MANAPSÁG MÁR OLYAN JÓL MEGTUDJÁK CSINÁLNI HOGY ÉSZRE SEM VESZED!!! VAN SOK FÉLE SZÍNBEN !!!

SZÓVAL NÉZD MEG: www.afroline.hu

küldenek hozzá használati utasítást is!!!:)))

Majd írd meg hogy milett!!!

remélem tudtam segíteni!!! 15L

2010. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod..:)

megfontolom ;) nekem mindenképpen kell póthaj...a mellemig ért, de le kellett vágatnom annyira törött..most a vállam alá ér kicsivel :( szoval muszáj :) kkösziii :)

2010. aug. 10. 21:47
 4/7 A kérdező kommentje:
de amugy nem tér el nagyon a te hajadtól? mármint az "anyaga" :D ??
2010. aug. 10. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:

szia !!

nem tér el,fogásra van olyan mint az eredeti európai hajam..szerintem megéri .. már ha mindenképp póthajat szeretnél és olcsón...egy próbát megér,fontold meg!!!

2010. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én a hajkereskedes.com oldalon találtam a legolcsóbb szőke hajat (indiai). már fél éve hordom, és semmi baj nincs vele.

egyébként fontos megjegyeznem, hogy a póthaj sokkal több törődést és ápolást igényel, mint a sajátom. Minden este befonom, hogy éjszaka ne gubancolódjon.

2011. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És csatot szerintetek lehet rá rakni? ha igen, akkor mégis hogyan? (bocsi, hogy itt kérdezek)
2014. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!