Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, cikinek tartjátok ha...

Lányok, cikinek tartjátok ha egy férfi arcpakolást használ?

Figyelt kérdés

Úgy látom az arckrém, arclemosó, bőrradír eléggé elfogadott és a legtöbb márkának van férfi terméke is.


Én emellett szoktam heti egyszer valamilyen arcpakolást használni, pl. zöld algás maszkot vagy lehúzható fekete maszkot vagy bármi hasonlót.


Ezeket azért inkább nők reklámozzák, meg néha a csomagolás is olyan mintha női termék lenne szóval gondolom nem túl elterjedt h férfiak használnak ilyet.


Nemtom mennyire lenne kínos, ha mondjuk váratlanul beugrik a barátnőm és meglát így engem :D szerintetek lányok ez gáz? férfiatlan esetleg?


Egyébként nem vagyok piperkőc, csak régebben sok bajom volt az arcbőrömmel és mióta rendszeresen ápolom sokkal jobb a helyzet.


2020. nov. 16. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz ☺️
2020. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a "nem túl elterjedt" nem ugyanaz, mint a "ciki".

Én is használok maszkokat, nekem ezekkel semmi bajom, tudom, hogy jót tesznek,a párom miért ne használhatná?

Biztos lesz olyan, aki szerint mindez sok, de az én könyvemben nem lesz valaki kevésbé férfias ezektől

2020. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a legkevésbé sem ciki, ha egy férfi igényes magára, sőt. :)
2020. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Szerintem tök okés. Én is kenek a párom fejére mert zsíros a bőre. Ha elfelejtem, kéri. Nem ciki az ha valaki törődik a bőrével.
2020. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább ilyen legyél mint igénytelen.
2020. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én használok lehúzható fekete maszkot, nem érzem úgy, hogy ciki lenne.
2020. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten pozitív. Egyrészt tetszik ha egy pasi törődik magával. Másrészt teljesen kivagyok attól a férfitípustól akik szerint mindig a nagybetűs Maszkulin Férfias Férfinak kell lenni, nem lehet arcot mosni, rózsaszínt hordani, koktélt inni, sírni, szerelmet vallani mert az mind b*zis, csak akkor vagy Igazi Férfi ha minimum úgy nézel ki mint aki barlangban él és 5 éves korod óta nem fejeztél ki érzelmet az agresszión kívül. Úgyhogy alapból pluszponttal indul nálam aki ezeket aktívan leszarja :D
2020. nov. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!