Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használta már a bánfi...

Aki használta már a bánfi hajszeszt, leírnánekem, hogy mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 10:30
 1/3 A kérdező kommentje:
mennyire nőtt tőle a hajad? 1hónap alatt hány centi?
2010. aug. 11. 10:31
 2/3 anonim ***** válasza:
én a bánfi sampont használtam, mert hullott a hajam nagyon esetlen, töredezett volt, a végén már alig volt haja. aztán 2-3-szor megmostam vele és már teljesen dús lett, nem is hullott, szép fénye lett. most kb másfél hete vettem bánfi hajszeszt. eddig kétszer mostam meg a hajam utána tettem rá. még semmi tapasztalat csak jobb az esése és a tapintása. de állítólag nagyon jó!
2010. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kúraszerűen használtam 3 hónapig a bánfi hajszezst a samponnal.Hogy hány centit nőtt nem tudom megmondani, régen volt, de látványos volt az eredmény. Kb.10 cm de csak tipp :)
2010. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!