Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem egyenes a hajam ha...

Miért nem egyenes a hajam ha kivasalom??

Figyelt kérdés
Alapból se göndör a hajam de ha kivasalom nem érzem azt a papír egyenességet mint amilyen másnak. Ez miért lehet?? Hány fokon kell vasalni és mennyi ideig? Hogy tartós legyen?
2020. nov. 25. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen hajvasalód van, ez az első kérdés

Kezeled előtte hajápolóval, vasalás előtt? És utána?

Hővédőt használsz?


Nekem egy remington shine therapy van, azzal 170 fokon vasalom és egy magic hair gőzölgős is van, azzal 190 fokon kell, alacsonyabb hofokkal nem lesz egyenes.

2020. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy mivel ápolod a hajadat. Nyilván az sem mindegy, hogy milyen hajvasalód van. Nekem dyson van, azzal nagyon könnyű formázni a hajat.
2020. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma reggel próbáltam ki először a hajvasalást és nem lett egyenes meg nem is értek hozzá annyira,tehát nem ápolom semmivel előtte se utána se

De ha tudtok mondani olyan hővédőt vagy mit és azt hogy hol lehet olyat venni akkor kipróbálom😅

2020. nov. 25. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Válassz le egy kisebb tincset és lassan húzd rajta végig a hajvasalót.

Hány fokon vasaltad?

2020. nov. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!