Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok ti a mellkasotokon,...

Srácok ti a mellkasotokon, hasaokan a szőrt ha trimmelitek mekkorára hagyátok meg?

Figyelt kérdés
Hány millisre vagy cm- re nyírjátok vissza a szőrt? Hol trimmelitek még a szőrt magatokon és mekkorára.

2020. dec. 26. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén én sehol. A trimmelés szerintem és mások szerint sem szexi. Olyan mintha régebb óta elfelejtett volna borotválkozni.
2020. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
3mm
2020. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Kb 0mm.
2020. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

csaka bu zik nyírják a melkasukona szört, meg az újgazdag majmok


sose nyírtam le, kb mint egy medve csak annyira vagyok szörös.

Nyílván egy 18 éves csaj sikitana, de 18 éves csajjal már rég volt dolgom.

Érett nöknek szerintema bu zis szörnyírkálás nem jön be

2020. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én is békén hagyom, nagyon jó úgy ahogy van. Szerintem (és a lányok szerint is akikkel dolgom volt) egy kis szőr a mellkason abszolút férfias és szexi. Kifejezetten gáz férfiként a csupaszra borotvált mellkas és láb. Egy kis rövidítés az intim helyeken OK, de ennyi.
2020. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Az itt választ adók,úgy látom nem járnak strandra,uszodába,wellnessbe. Nagyon sok férfi leszedi,trimmeli a szőrét és már nem csak a fiatalabb korosztály.Ha majd lehet menni és megfigyelitek,magatok is meggyőződhettek róla. Én nem vagyok a trimmelés híve,mert a rövid szőr is szőr,így inkább nullásra vágom testszőrnyíróval az egész felsőtestemről. A lábamon változó.Ott is nullásra szedem,viszont ha valamennyire megnő,még maradhat,de hosszúra sosem hagyom. Természetesen nem vagyok meleg,csak úgy érzem túlzottan sok a szőr rajtam és nem szeretem.
2020. dec. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem trimmelek semmit. Úgy jó a bundám ahogy van. Akinek nem tetszik, nem néz rám 🤷‍♂️
2020. dec. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

nekem a hasam hátam mindenem nagyon szörös, ha le akarnám 0 ra leszdni, akkor minden héten 1 teljes napot rá kellene szánnom:D


De miért kellene?

Én még olyan növel nem találkoztak akit ez zavart volna

Nyílvána mai fiatal picsák akik a nyálas intagrammos képekere nedvesednek nekik fura lehet hogy egy férfi szörös.

De csajok, ezt nektek írom, a férfiak szörösek, nem csupaszok!

És ez a nőket nem szokta zavarni higyétek el:)

2020. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
100%
8.: a nők is szőrösek alapvetően, tudtad? :D
2020. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!