Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz a bőröm, mit...

Nagyon száraz a bőröm, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Arcomon pattanásos viszont a testem többi részén iszonyatosan száraz a bőröm , hiába kenem olajobbak, krémekkel, néha még viszket, húzódik is...
2007. dec. 18. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Az en borom is nagyon szaraz,ha viz eri mar azonnal bekell kennem mert huzodi ,ugy ahogy te mondod.a nivea kremet tudom ajanlani nekem ez valt be ,vehettem barmi markas kremet egy se volt jo,ugyhogy en visszaaltem a niveara ,rajottem nem erdemes kiserleteznem ,nivea tej is jo ,de az a hagyomanyos dobozos nivea az nagyon jo!

sok sikert!

Kellemes Unnepeket!!

2007. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
nekem is nagyon száraz a lábszáram, semmi sem használt! a hagyományos baba testápoló egész jó rá!!!
2007. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szóval száraz? Mit szólnál mondjuk egy kiadós fürdéshez? Vagy esetleg hallottál már olyanról, hogyasszondja' 'hidratáló krém'?
2007. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
langyosíts meg oliva olajat és azt maszírozd be a bőrödbe.Egyébként ilyen szintű bőr szárazságot okozhat a pajzsmirigy rossz működése ,vagy paraziták a bélrendszerben.Igyál sok vizet a hidratálás nem csak külsőleg,de belsőleg is szükséges
2007. dec. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!