Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szexi a vörös haj?

Szerintetek szexi a vörös haj?

Figyelt kérdés

Eredetileg egyenesítem,és a hátam közepéig ér.


Néha meghagyom göndören,amikor nem szárítom meg csak épphogy.. (állítólag ez is jól áll)


18 éves vagyok,170 cm,60 kg.. szerintetek milyen a vörös haj és a fehér bőr hozzá? néha tesznek megjegyzéseket :S


És emiatt sokat gondolkoztam hajfestésen,esetleg melíron..de senki se engedné meg,mert a felnőttek váltig állítják,hogy márpedig gyönyörű a hajam... :\


Nektek mi a véleményetek?


Előre is köszi,puszi :)



2021. jan. 27. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Mámint milyen megjegyzéseket tesznek?

Senki miatt ne változtass a külsődön, vagy belsődön, ha mégis, az csakis te legyél, aki miatt ezt megtennéd.

Egyébként szerintem a természetes vörös nagyon szép, de ez a '20 kilóméterről megmondom, hogy festve van a haja, mert piros' nekem nem tetszik.

Szeresd magad. Ha ez megtörténik, mindegy, hogy milyen színű a hajad.

Szerintem ne fesd be.

2021. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Vörös és hófehér bőr, ennél különlegesebb nincs. Ezen nem szabad csak úgy a megjegyzések miatt változtatni.
2021. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,amúgy zöld a szemem ha valakir érdekel.
2021. jan. 27. 17:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam egy szót valakit*
2021. jan. 27. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
A természetes vörös igazán különleges, szerintem nagyon szép lehet! Ne fesd be más véleménye miatt!
2021. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
A lehető legszexibb. Hülye az aki befesti.
2021. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szexi a természetes vörös haj!
2021. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!