Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, töredezett haj: Mit...

Száraz, töredezett haj: Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Növeszteni szeretném a hajam, viszont egyáltalán nem nő a fent említettek miatt (gondolom) nem vasalom ,csak szárítom , legalacsonyabb hőfokon ,néha hovedovel. Vasalni is nagyon ritkán vasalom, mikor megyek valahova mert alapjáraton kócos göndör hajam van .. Októberben lett utoljára levagva, azóta egyáltalán nem és rosszul esik,mikor találkozom valakivel és azt mondja: Te vagattal a hajadbol? 🥲


Vizet is elkezdtem inni, napi 1,5liter. Hatásos lesz vajon a víz? Mivel mossam? Mivel apoljam?



Nagyon köszönöm a válaszokat előre is, főleg azokat a válaszokat ahol minden válasz minden kérdésemre ott van !🥰🤗



#haj #hullik #száraz #töredezett #Kifésülhetetlen
2021. febr. 3. 14:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+ nagyon hullik, és méteresen áll a fejbőrömön a korpa ..🥲😢
2021. febr. 3. 14:47
 2/12 A kérdező kommentje:
Vállig erő hajam van.
2021. febr. 3. 14:52
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Hidd el, hogy sokkal jobban jársz ilyen esetben, ha elengeded ezt a kérdést. Választasz egy jó rövid frizurát, ami jól is áll neked, és levágatod.
2021. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a legjobb megoldás ilyenkor a hajat békén hagyni. Ritkább hajmosás, akár sampon nélkül (nem lesz büdös meg zsíros, hidd el) hajszárító, hajvasaló elhagyása és egy ideig nincs hajfestés (már ha fested). Valamint jobb ha havonta max 1 centit vágsz a hajadból.
2021. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő termékekkel kellene ápolni, 3 havonta vágatni, hogy egészséges legyen.
2021. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom, mi a megfelelő termék az én hajamra ..
2021. febr. 3. 18:07
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Olívaolajjal ápold. Szedj vitamint. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Ne használj sampont. Ne száritsd. Ne fesd. Éjszakára kontyold fel. A vízivás is fontos, igen.
2021. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Elseve Dream Long SOS hajpakolása nekem bevált. A tescoba vettem.
2021. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd a fodrász ajánl rá. Ezért sem árt szakemberhez menni...
2021. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Néha vágass a végéből picit. Én három havonta szoktam, mondjuk azért is mert növesztem. Tömörebb lesz a vége, nem lesz annyi elvékonyodott szál. Amúgy nekem is az jött be, hogy hagyom a francba. Nem használok semmit rá már közel fél éve, nagyon sokat javult. De hajszárítót sem. Igyekszem átfésülgetni többször is egy nap. Egy héten egyszer mosom. Nehéz kibírni, de idővel alkalmazkodik. Hajvégáplót 2 naponta használok.
2021. febr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!