Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony, töredezett hajra...

Vékony, töredezett hajra valami hajpakolás?

Figyelt kérdés
Házilag, könnyen elkészíthető hajpakolást keresek ami hajerősítő és töredezett hajra van. Pl:élesztőből, tojásból...
2021. febr. 3. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kell vágni ami töredezve van, azon a részen már semmi nem segít.
2021. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vágunk belőle folyamatosan de nagyon vékony a hajam és ezért törik meg. Ja és azt kihagytak hogy nagyon sok helyen olvastam hogy az élesztő+tojássárgája jót tesz a hajnak viszont félek hogy nagyon belleragad. Valami tapasztalatotok van?
2021. febr. 3. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Élesztőt felesleges rá tenni. A tojást azt javaslom úgy tedd rá, hogy a fehérjét felvered habnak és abba belekavarod a sárgáját. Akkor lehet úgy kenni, mint a hajhabot. Azt is csinálhatod, hogy a fehérjéből felvert habot a tövére rakod, a sárgáját meg a végére, hiszen a sárgája zsírosabb, így az a hajhosszon eloszlatva jobbat tesz. De ha az egészet kened mindenhova az sem baj. A lemosásnál kell figyelni, hogy hideg vízzel kezdj öblíteni, majd langyossal. Mert ha meleget engedsz rá egyből, akkor meg fog főni a tojás, és aztán nehéz lesz kiszedegetni a hajadból.

Egyébként keverhetsz a tojáshoz kókusz vagy oliva olajat is, ha van otthon.

2021. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2021. febr. 3. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a 100%-os kókuszolajos hajpakolást.
2021. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Annak szeretném ezt írni aki esetleg valami megoldást szeretne a vékony, töredezett hajara. Több mint egy hónapja minimum minden héten raktam egy tojást( + néha mézet) és sokkal de sokkal szebb lett a hajam. Sok barátnőm mondta hogy milyen erős szép és hosszú a hajam(nekem mindig kicsi hajam volt mert mindig letört) és most kB a hátam közepéig ér, régen pedig örültem ha a mellemig elér.


Szóval bátran ajánlom mindenkinek hogy használjon rá tojást

2021. ápr. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!