Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli pattanás utáni foltokkal?

Szoli pattanás utáni foltokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi pár hétben stressz miatt nagyon sok pattanás jött ki a homlokomon. Már mind elmúlt de a legtöbb után maradt egy folt. A kérdésem az lenne hogy így szolizhatok-e vagy az uv úgymond beleégeti az arcomba és nem fognak elmúlni? Fényvédő segíthet-e valamit vagy akadályozza a barnulást? Előre is köszönöm!

2021. febr. 4. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
A szoli a legrosszabb megoldás! Öregíti a bőröd. A foltokra a legjobb a c vitamin, retinol és a normális fényvédelem. Tindigo videóit ajánlom a témában.
2021. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A szoli nem "megoldás" lenne a foltokra hanem barnább bőrt szeretnék.

De nem tudom mennyire lenne rájuk negatív hatással...

2021. febr. 4. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy nem megoldás, mert attól, hogy barnább leszel a foltok is sötétetedhetnek plusz újak is kialakulhatnak a szoli miatt. Ha pedig kifehéredsz kicsit a foltok még feltűnőbbek lesznek sajnos. A szoli nem egészséges, a bőröregedését is felgyorsítja, ráncos leszel hamar. Mióta abbahagytam sokkal fiatalabb a bőröm és csökkentek a pattanásaim is.
2021. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont jót tett a szoli, komedókat-pattanásokat eltüntette. Napi fél órára fekszem be, annyira fincsi!
2021. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!