Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hidratáló után zsíros lesz...

Ha hidratáló után zsíros lesz az amúgy normális arcbőröm, akkor kevesebbet használjak, vagy nem tudom van e ilyen de nem megfelelő számomra a hidratáló?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Van zsíros és száraz bőrre való hidratáló krém.
2021. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezen az van hogy sima hidratáló, nem írja hogy zsíros vagy szárazra van
2021. febr. 6. 13:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg segítséget amit kaptam. Bezzeg amikor valami olyat irok ki amitől a magukat dámának és okosabbnak képzelő nők begerjednek, pedig a kérdéssel nincs semmi baj, akkor aztán tudnak jonni a lekezelőbbnél lekezelőbb válaszok. Csak szólnék ezeknek az embereknek hogy nem azért írom ki hogy valami unatkozó gonosz ember elb*ssza az estémet. Ezt se azért irtam ki hogy valami se hideg se meleg választ kapják és annyi.
2021. febr. 10. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!