Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta? Megéri szerintetek?

Gyanta? Megéri szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kipróbáljam-e... Egy kicsit félek. Drága? Mert én csak kipróbálnám.... És egyáltalán, hogy kell használni?
2010. aug. 16. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a borotválásnál sokkal jobb... az epilálásnál is jobb, mert szerintem kevésbé fájdalmas. csak egy mozdulat :) először menj el kozmetikushoz és gyantáztasd le amit akarsz. én a kezemet szoktam gyantáztatni, elég olcsó úgy kb 600 ft.. h jól emlékszem. ne félj tőle :D
2010. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
inkább egyedül csinálnám
2010. aug. 16. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor viszont menj el DM-be, Rossmannba, ott tuti kapsz... ott sem olyan drága csak én nem tudnám magamnak megcsinálni :D
2010. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
van hideggyanta is meg olyan amit magadra kell kenned és utána a gyantacsík rá...
2010. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
párszáz forint a patronos gyanta, és sokáig kitart, nálam 2-3 hónapig is. mikróban fel lehet melegíteni. ehhez kell lehúzó csík, nagyon jó, bár bele kell tanulni a használatába, eleinte nekem elég nehezen ment:)
2010. aug. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

13 vagyok.... nem korai? a gond, hogy nekem elég szőrös a lábam és sötétbarna a hajam:S a fájdalomküszöböm nem mondhatni, hogy nagy, de egyszer mindent el kell viselni

ugye belehalni nem fogok?

2010. aug. 17. 10:44
 7/10 anonim ***** válasza:
deehogy halsz bele és ha zavar akkor szedd le! :)
2010. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mi zavar? ja és még mindig nem tudom hogy kell....
2010. aug. 17. 15:17
 9/10 anonim ***** válasza:
na figyelj én 14 vagyok és szerintem is jobb a gyanta de a legjobb a cukorgyanta az sokkal kevésbé fáj.kell hozzá 2 cséaze cukor,1/4csésze víz,1/4 csésze citromlé ezt addig főződ amíg barna nem lesz kb 15-20 perc.ezt a gyantát felkened és a szőr növekedése irányába letéped,de leeht belőlle ragadós gombócot is csinálni akkor nem kell hozzá leszedő vmi
2010. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri:). Nem is olyan drága, és jó sokáig sima marad a lábad.
2010. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!