Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet halványítani a...

Hogy lehet halványítani a STRIÁKAT (terhességi csíkok)? Krémek, házi praktikák érdekelnek.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat híztam mostanában és a hasam tele lett csíkokkal. Tudom, hogy nem lehet teljesen eltüntetni, de kicsit halványítani hogy lehetne? Várom az ötleteket!
2010. aug. 18. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a testem elég sok részén vannak striák...has, combok, karok...semmilyen krém nem segített nekem...azok nem jók!

Nem ér a legtöbb semmit!!


A legjobb módszer, ha lefogysz!!

Nekem is csak az segít.

Az elmúlt hetekben 5 kilót fogytam legalább, és máris nagyon elhalványodtak...ja és remélem nem kell mondanom, h ehhez nagyon sokat kell mozogni, tornázni. Csak kemény munkával múlnak el.


Pluszmég, a hideg meleg váltózuhany is nagyon jót tesz neki.


De amúgy nekem pl a szoli, vagy a napozás is enyhített rajta valamicskét.


Sok sikert!

Remélem segítettem. :)

2010. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2010. aug. 18. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szőlőmagolaj(neonzöld doboz 800ft) plusz befóliázod.nekem eltűnt egy csomó meg halványodtak!!soksikert
2010. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsótól kérdezem, annak a neonzöldes olajnak mi a pontos neve, márkája? Bármilyen szőlőmagolaj jó vagy mindenképp hidegen sajtolt legyen?

Amúgy köszi a tippet!

2010. aug. 18. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!