Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hiányzik a szauna/infraszauna...

Hiányzik a szauna/infraszauna amióta zárva vannak az edzőtermek, uszodák?

Figyelt kérdés
Amióta zárva vannak az uszodák és edzőtermek és nem lehet menni a szaunázni borzalmasan hiányzik. Úgy érzem, a szaunával sokkal több kosz/izzadság/elhalt hámsejt/méreganyag távozott rólam miközben a hajam is gyorsabban nőtt (gondolom a vérkeringés fokozása miatt) és az arcomon a pórusok is tisztábbak volt. Odáig jutottam hogy egy szimpla fürdőzés után is koszosnak érzem magam. Vásárolnék otthoni egyszemélyes infraszaunát de nincs helyem.
2021. ápr. 20. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Előtte sem jártam, szóval nem.
2021. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veterán vas ***** válasza:

Éveken át rendszeresen jártam szaunázni és úszni, szóval nekem is nagyon hiányzik mindkettő.

Bár egy normális zuhanyzás után, nem szoktam koszosnak érezni magam ;)

2021. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!