Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki kopaszodik és letolja pár milisre a haját? Bejön ez a hajviselet?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Inkább, mint a hosszabb, ritkuló haj.
2021. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem a párom teljesen kopasz. Éppen ezért.
2021. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
84%
Nincs vele semmi gond, sőt, szerintem igényesebb, mint a ritkuló, hosszú, foszlány haj.
2021. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem jön be a kopasz fej de nyilván kopaszodáskor nincs sok opciója az embernek szóval még mindig a jobb megoldásnak tartom.
2021. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem full kopaszra gondolok (borotvált), hanem rövidre nyírtra (1-2 mm)
2021. ápr. 21. 10:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a legnagyobb kedvencem az ilyen rövidre nyírt haj a pasik esetében.

Szinte mindenkinek jól áll, férfias, és nagyon "praktikus" ha az ember kopaszodik.

2021. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki kopaszodik egy idő után nem marad más opció csak a nagyon rövid haj. Nekem van még azért hajam, de nem annyi, hogy egy hosszabb frizura is jól álljon, ezért hetente mindig letolom nullásal, ilyenkor meg is borotválkozom. Olyan ápolt kinézetem lesz tőle, hogy mindig meg is dícsérem magam.:D


De ez is olyan, mint bármi más az életben, van akinek bejön, van akinek nem. A lényeg úgyis az, hogy te el tudd magad fogadni a frizkóval együtt.:)

2021. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jaja, amúgy igen. Már én is tudok viccet csinálni belőle, hogy le kell tolnom mert kevesebb hajam van, de azért nehéz volt feldolgozni, hogy 20-o évesen észreveszed....

Sok szempontból még kényelmesebb is ez :)

2021. ápr. 22. 16:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik, ha a pár millisre hagyott haj mellett tisztán látszik a kopaszodás. Ami nagyon bejön, az a tükörsimára borotvált kopasz fej, de úgy általában, a nem kopaszodó pasikon is az a legjobb :)
2021. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért azt az utolsónak megjegyezném, hogy a teljesen sima, borotvált fej sok mindenkinek nehezen megoldható.:D Amellett, hogy a viselőnek nem is biztos, hogy tetszik, sok időt vesz igénybe mindennap megcsinálni és nem is mindenkinek bírja a bőre.
2021. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!