Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az 50 faktoros naptej lassítja...

Az 50 faktoros naptej lassítja a barnulást?

Figyelt kérdés

Pl kimegyek napozni a Balatonra, akkor az 50-es faktorral lassabban fogok lebarnulni?


Vagy nem befolyásol?



2021. ápr. 21. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen, valószínűleg 50 faktorossal (ha megfelelő mennyiséget használsz és a meghatározott időnként újrakened) nem is fogsz barnulni, hiszen pont az a lényege, hogy védje a bőröd a naptól.
2021. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na te jó ég.

Akkor 30-asat használjak?


Nagyon rámférne a barnulás, de persze kárt okozni a bőrömnek se akarok.


Mit javasolsz?

2021. ápr. 21. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak egy pici színt szeretnél, azt lehet úgy, hogy alacsonyabb faktorszámú naptejet használsz, az túl sok kárt nem fog okozni. Persze ezt ne nyáron a legerősebb sugárzásnál csináld. Ha rendesen le akarsz barnulni, az viszont így nem fog menni és nem is tudod úgy, hogy ne okozz vele kárt a bőrödnek. Önbarnító esetleg?
2021. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs annyi pénzem, hogy az egész testem önbarnítózzam. :/ Főleg hónapokig.


Szükségem lenne egy szép barna bőrre. Pl.


[link]


[link]

2021. ápr. 21. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Én 50 faktoros naptejet használok évek óta. Előírásnak megfelelően. Lebarnulok. Lehet ha alacsonyabb faktorszámút használnék gyorsabban menne, nem próbáltam.
2021. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Miss Endzsi ***** válasza:
81%
Akkor nem használod megfelelően.
2021. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Bekenem magam, fél órát napozok, majd felöltözöm. Ezen kívül nem megyek napra fedetlen bőrrel. Az arcomat nyilván bekenem egyeb esetekben is. Ebben mi a hibás használat? A saját kertemben napozok.
2021. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
A mennyiség tekintetében: kissé fehér a bőröm a naptejtől amikor felviszem, mem lehet kevés. Évek óta így napozok, mivel féltem a bőröm. Még mérni is szoktam órával. Na de mindegy, nyilván jobban tudod.
2021. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

A naptejnek az a dolga, hogy ne barnuljon az ember, szóval igen.

A 30-asnem sokkal gyengébb az 50-esnél.

2021. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
10 éve használok naptejet, azóta nem barnultam le, önbarnitózom.
2021. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!