Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a bőrömmel, hogy...

Mit tehetnék a bőrömmel, hogy ne legyen ilyen csúnya? Kép mellékelve

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 23. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kozmetikus. am nekem ennyire nem durva, de én is keresek házi gyógymódokat..eddig sikertelenül..
2010. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Frufru-tól van?

Sztem siess vele bőrgyógyászhoz. mert jön az ősz szél meg minden kifújja azt nem lesz vmi kellemes.

2010. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van fufrum igen.....
2010. aug. 23. 12:17
 4/15 anonim ***** válasza:
hát nem tom... szerintem a hámlasztás segítene rajta. Nekem anyukám kozmetikus hozzá mindig hasonló börhibkkal jönnek. Mondjuk a kezelés ára elég húzos, 30-40 ezer körül van...
2010. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez akne nem?
2010. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

utcsó vagyok találtam egy fórumot nézd meg mások mit használnak


[link]

2010. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen növeszd meg a frufrud és addig csatold fel/oldalra. Nekem mikor frufrum volt eszméletlen sok pattanásom jött ki a homlokomon. Most hogy már a vállamig ér, havonta ki jön 1 vagy még annyi se.
2010. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szija kedves kérdező:)


Ez a kép valahogy megnyugtatott, ne vedd sértésnek léccives:)

1 éve modellkedésen törtem az eszemet, de lemonta mert nagyon sok pattanásjött ki rajtam...vmi hasonlo mint a tiéd csak egy-két fokkal halványabb...:S

Na mindeggy...

Mindennap mosd le 2-szer szappannal:)

öblitsd le..és hintőporozd be:) és egy kozmetikus sem ártana. Minden hónapban menned kéne kozmetikushoz hogy kitisztuljon, és te nem érzed rosszul magad társaságban??:O


Na majd irj! 14/L

2010. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Dehogynem, rosszul érzem magam társaságban, de csak akkor, ha nincs időm sminkelni ezt a retkedéket:D. Ha nagyon muszáj akkor korrektorozom.

Kozmetikushoz járok, csak az igazság az, hogy elvakargatom a pattanásokat:S

2010. aug. 23. 21:21
 10/15 anonim ***** válasza:

Értem...:) nekem most valahogy megjavult a kinézetem és vettem is egy jó alapozót:)és tök szép igy az arcom:) nem mertem feltüzni a hajam...mostmár ugy ahogy :D itt az msn-em ha gondolod vegyél fel és dumálhatunk^^ cica_csillu_cica@hotmail.hu


Puszi:)

2010. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!