Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom, hogy egyéni, de úgy...

Tudom, hogy egyéni, de úgy mégis mennyi napozás elegendő az elért szín megtartásához?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy imádok napozni, barna lenni, de bőrrákos nem szeretnék lenni, meg idén lesz nyári munkám is így nem is akarok és nem is tudok rengeteget napozni.

Most itthon vagyok, mert érettségiztem és júliusban kezdek dolgozni. Addig szépen lebarnulok, már el is kezdtem tegnap és ma. Az elért szín megtartásához mennyit kell napozni? Csak azért, hogy ne fakuljak ki. Tudom, hogy beteges, de emiatt érzem magam szépnek, mikor nyaranta extrán csoki vagyok :S

Mondjuk heti 2-3 nap elegendő? Egyszerre 2 órát szoktam és bírok kint lenni. Na másik éveken heti 7 napot i napoztam, de ez amúgy is egészségtelen:s


2021. máj. 11. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerre 2 órát szoktam és bírok kint lenni.


NEEEEE.... kérlek, csak ezt ne csináld.. nagyon de nagyon káros... inkább ne legyél csoki, mint hogy ennyire tönkre tedd a bőröd... már amúgy sem divat

2021. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!