Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna haj szőkítése?...

Sötétbarna haj szőkítése? Rózsaszín haj?

Figyelt kérdés

Szóval készülőben van, hogy egy barátnőm haját kiszőkítem ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

Először is az ő haja jelenleg elég sötétbarna viszont ez festékkel van elérve a teljesen eredeti hajszíne világosbarna. Sokszor volt festve a haja vörös is volt, es a létező összes barna festék is. Ehhez képest szép állapotban van a haja. Olvastam hogy festett hajhoz 9%os oxi kell igy azt is vettünk, és szőkítő port fodrászkellékesben. Na most ő a leszőkített részre Rózsaszin szint szeretne amihez meg is vettük a festéket.

A legfőbb kérdésem az lenne, hogy szőkítés után egyből lehet rátenni ezt a rózsaszín hajfestéket, vagy várni kell pár napot a szőkítés után, vaagy esetleg a leszőkített részre egy szőke hajfestéket kell kenni es arra rá a rózsaszín? Mindhárom opciót olvastam már igy nagyon össze vagyok zavarodva



#haj #szőke #szőkítés #Rózsaszín hajfesték
2021. máj. 16. 13:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem hogy a haja kis részén csináljuk, es igazából alig látható helyen ezért is csináljuk itthon.
2021. máj. 16. 13:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szokites utan nem kensz ra semmit garantalt , hogy darabokban fog letorni a haja, mert a folyamat nyitva marad , a hajszal igy serulekenyebb.

Na de, a szokites csibe sarga vagy rezvoros arnyalatot fog kiadni, attol fuggoen a hajaban mennyi a voros pigment. (ezt elore szabadszemmel ugy sem latjatok)

A rezes hajon a rozsaszin festek nem lesz olyan szep , sargas beutes marad picit ha meg vilagos rozsaszint akar az be se fogja fogni.

Valoszinu tobbszor kell leszokiteni mire szep rozsaszin lehet belole.

Meg lehet csinalni otthon, nem arrol van szo hogy nem, meg nyilvan szamol azzal hogy a haja tonkre mehet (ez sok mindentol fugg, az enyem birja a szokitest ha esszel es normalisan van csinalva, de egy baratnom haja olyan ratyi, gyenge hogy a fodrasz altali szokitestol is kuka lett a haja. Ezt hozza erto latja csak a hajan nagyjabol mit bir...)

2021. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszod, és hogy nem támadtál le egyből.

Esetleg abban tudnál még segíteni hogy ezt kell e fóliázni, és menniy ideig kell rajta hagyni a hajon kb?

2021. máj. 16. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol akarjatok es milyen szokitot vettetek?

Erdemes brad mondo videokat nezni, tulajdonkeppen a tudasomat en is abbol mazsolaztam , amikor elrontott hajakra reagal meg otthoni szokitesekre mindig elmondja mi a baj mit kellett volna maskepp.

2021. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!