Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétzöld szemhez milyen hajszín?

Sötétzöld szemhez milyen hajszín?

Figyelt kérdés

Sötétzöld szemhez milyen hajszínt ajánlanátok?

Alapvetően sárgás-arany beütésű szőkének születtem, azóta ilyen seszínű hajam lett (még nem barna, de már nem szőke, krumplis árnyalat).

A bőröm színe, árnyalata teljesen átlagos, télen elég hóka vagyok, viszont nyáron rettentő könnyen és gyorsan barnulok.

Ötlet?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. máj. 17. 22:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Hideg zold a szemed? Kekes vagy szurkes?

Akkor hideg szint valassz fodrasznal.


Ha melegebb barna, sargas, arany, stb akkor melegebb szint valassz.

Esetleg probalkozz balayageval, tehat csak tincseket festetnel be. Mindenkepp foraszhoz menj.

Egyebkent egy jo fodrasznak ebben tudnia kellene segiteni, persze a draga szalonok eleg dragak. Es ez se garancia.

2021. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Vegyel fel otthon turkiz, pink, fekete, smaragd, meggypiros szinu pulcsikat. Ha illenek, tehat kivirul az arcod toluk akkor a.hideg szin a jo neked.


Ha sapaszt akkor nem jo.



Probalj utana zoldes barnat, narancsot felvenni, ha sapaszt egyertelmu hogy ne legyen meleg szin rajtad.


Egyebkent a pirosnak is pl tobb arnyalata van, a meggyepiros az hideg, a tuzpiros voros meg meleg.

Ahogy iros a barnabol is tobb arnyalat van mint a szokebol. Hamvas, meleg, csoki, szurkes konyhanyelven.

2021. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem meleg árnyalatú zöld szemem van, és szintén ilyen hajam, és bőröm.

Én a barnás-vörös színeket szeretem leginkább. Most a Loreal casting creme gloss 635-öst használom, de az 545-öst is szívesen kipróbálnám.

2021. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszokat, nagyon kedvesek és segítőkészek vagytok, igazán értékelem! 😊
2021. máj. 18. 17:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!