Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni az...

Hogyan tudnám eltüntetni az apró pattanásaim? Sos

Figyelt kérdés
Szóval nekem sosem volt egy pattanásom sem viszont 1-2 hónapja észrevettem hogy a homlokomon, nagyon kicsi pattanások vannak. Nem lehet kinyomni és nem is gyulladt de annyira zavar és csúnya nem tudom eltüntetni semmivel. Van rá valami ami nektek bevált? Remélem mert így nem igazán érzem magam jól:(

2021. máj. 21. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami először eszembe jutott, hogy esetleg gomba okozta pattanásod van. Skinsmart oldalán van erről egy részletes írás, hogy mivel lehet kezelni.

Ha mégse jönne be, akkor viszont bőrgyógyászhoz menj el.

2021. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
BHA hámlasztó nagyon jó rá. Nekem sokat segített. De fontos, hogy megfelelő termékeket használt az arcodra. Pl. A parfümös, alkoholos termékek és még sok más nem tesz neki jót. Kenj mindennap fényvédőt, mivel a naptól a pattanás foltok is megmaradnak... Ajánlom: @okosszépseg insta oldalt, a Skinsmart.hu - n is sok infó van.
2021. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!