Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom eltűntetni az...

Hogyan tudom eltűntetni az acne (gyulladt pattanás) hegeket?

Figyelt kérdés
A hátamon és a melkasomon acne pattanások voltak. (Most is van 1-2.) Mindig kapartam őket, tudom nem kellett volna. És most ott vannak a hegei/nyomai. Ezeket szeretném eltűntetni. Eddig nem probáltam semmi módszert. Jobban örülnék ha természetes módon tűnne el (nem műtéttel). Esetleg ha valaki tud bevált hatóanyagot megköszönném ha leírná, nagy segítség lenne.

2021. máj. 22. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen hegekről van szó? Pirosas/lilás pöttyök? Barna pöttyök? Esetleg látható bemélyedések? Attól függően, hogy milyen hegeid vannak, más-más kezelés jöhet szóba, úgyhogy először is fontos, hogy ezt azonosítsd.
2021. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Barna pöttyök. És nincs bemélyedés.


2-3 talán pirosas de egyáltalán nem erősen piros. Ezek a melkasomon vannak.

2021. máj. 23. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak foltok akkor AHA savak (pl glikol sav), azelain sav, C-vitamin, retinol, niacinamid, és elengedhetetlen a fényvédelem.

Skinsmartot ajánlom, ha nem ismernéd, van cikkük a témában.

[link]

Illetve videó, amiben konkrétan a pattanás utáni foltokról van szó:

https://www.youtube.com/watch?v=IET_ZKS0TKk

2021. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon sokat segítettél!
2021. máj. 23. 20:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!