Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tudnom a folyékony...

Mit kell tudnom a folyékony kollagén fogyasztásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ilyen kúrát alkalmazni. Neten nem sok mindent találtam ezzel kapcsolatban.

Szóval kell mellé valamit szednem?

Mennyi folyadékot kell inni mellé?

Mennyire veszi igénybe a vesét?

Mindent szeretnék tudni ezzel kapcsolatban.

Amúgy rendszeresen szedek d vitamint meg mostanában magnéziumot is. Nem tudom hogy mennyiben befolyásolja.

Kálciumot is szednék lassan...



2021. jún. 7. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy rendszeresen szedek d vitamint meg mostanában magnéziumot is. Nem tudom hogy mennyiben befolyásolja.


Kálciumot is szednék lassan..."


Orvos irta fel ezeket? Tudod, vitaminbol is megart a sok, nagyon is!

2021. jún. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A vízben oldódó vitaminokat kipisiled, ha túl sokat szedsz belőlük, viszont a zsírban oldódó vitaminokat tudja tárolni a szervezeted, azokat valóban csak vitaminhiány esetén érdemes szedni.


Egyébként a kollagén mellé c vitamint és/vagy hialuronsavat szoktak javasolni, sok készítményben már eleve van is, mert elméletileg ezek fokozzák egymás hatását. Sokat lehet erről olvasni az interneten, de a szakirodalomban egyébként nincs még alátámasztva.

2021. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Írtam olyat hogy össze-vissza szedem őket?

Nyilván azért szedem mert szükséges.

Tudom hogy nem cukorka.

Amúgy megkaptam a választ, köszi.

2021. jún. 8. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Azért tűnik összevisszának, mert ahonnan beszerzed, ott mindent elmondanak, a neten is fenn van minden, és itt kérdezed, ahol csak neked ugrik az ügyeletes ostobenkó.
2021. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vagy ha nem én rendelem?

Tilos kérdezni vagy mi?

2021. jún. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!