Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már, hogy a fodrász...

Volt már, hogy a fodrász elrontotta a hajatokat? Kifizettétek? Mi volt?

Figyelt kérdés
Meg hogyan rontotta el?

#Rondahaj
2021. jún. 16. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Persze volt már pár ilyen szitu

Pl. Sokat vágott,erőszakosan végig nyomta fejemen a gépet,nem lett a legjobb.Igaz ez férfiként kevésbé rosszabb dolog,mint nőknek. De azt ne felejtsd sose,hogy ki kell őket fizetni akármilyen is lett,mivel feljelenthet és sajnos te jössz ki rosszul belőle,mivel nem tudod mivel bizonyítani.

2021. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Anyumnak egyszer a vállig érő helyett ilyen rövid nagyi fazonra vágta. Kifizette, de majdnem sírt mikor meglátta, kapucniban jött haza. Aztán megszokta és megnőtt hamar neki. Nekem még hála istennek nem rontották el, de jól megválasztom, hogy kihez megyek.
2021. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon fura lett a végeredmény, túlvágta, meg rossz fazon lett.

Sírva mentem haza, szerencsére esett az eső és még a csapzott állapotban is jobb volt mint frissen vágva és beállítva.

Kifizettem, de többet nem mentem oda és leértékeltem google-n. Azóta is sok negatívat kap.

2021. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Persze, ki is fizettem, de soha többet nem mentem még a szalonnak a közelébe se, valamint ha érdeklődött valaki, mást ajánlottam. Ennyit lehet ilyenkor tenni.
2021. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ombre festésem... Borzasztóan nézett ki. Egész este sírtam, lemondtam egy randit is, aztán elmentem egy drága szalonba és helyrehozták
2021. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor. Ezért nem is jártok fodrászhoz, utoljára 10 éve voltam. Köszönöm, de én is el tudom rontani a hajam otthon, ingyen és bérmentve.
2021. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vagyis leégették a hajamat ezért le kellett vágni. Ebbe beletörődtem aztá nem pont a megbeszélteknek megfelelően vágta a fodrász hölgy. Azt beszéltük hogy a vállamat épp érje el a hajam.

Ennek ellenére a fülemig ért és fokozatos lett. Sírva rohantam haza. De persze fizettem. Azóta nem voltam fodrásznál se

2021. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én mindig így járok, most vagy én vagyok túl igényes, vagy rossz helyen keresgélek. Az ember katasztrófa, a vörös festésből semmi nem látszott, aztán a vágásról ne is beszéljünk minden egyes alkalommal, de még a szárítás is katasztrófa szokott lenni akárkihez megyek. Enyhén hullámos hajam van, és nem tudja szépen természetesen levágni senki.
2021. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*ombre
2021. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, kifizettem, sőt az egyik esetben talán még fel is kerekítettem, de nem mentem vissza soha. Szerencsére csak vágásról volt szó, és hosszú hajam van, így nem lett kifejezetten rossz, de nem az volt, amit kértem. Egy másik esetben borzasztóan tépte a hajam, majd látszólag minden profizmust nélkülözve vágta a hajam. Az eredmény egyébként nem lett rossz, és szerencsére ezáltal megtanultam egy technikát, amivel otthon is meg tudom csinálni pont ugyanolyan jóra.
2021. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!