Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszinezők hogyan kopnak?...

A hajszinezők hogyan kopnak? Például ha hideg víz éri őket akkor egyből elkezdenek kopni?

Figyelt kérdés
Nyár van, és strand szezon, szóval ha piros hajszinezővel bele megyek a medencébe akkor el kezd kopni? Vagy csak meleg vízben kopik? A Schwarzkopf Live 15 mosásos színezőjéről van szó. Nincs tapasztalatom a témával kapcsolatban ezért várom a válaszaitokat.

2021. jún. 18. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van ra esely hogy kopni kezd a standon is
2021. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A víz koptatja őket. Tehát nem számít hideg vagy meleg.
2021. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt a nap is szívja a színt, ha nem használsz a hajadra is fényvédőt. Másrészt strandolás esetén a víznél sokkal fontosabb a medencében lévő klór, aminek köztudomásúlag fehérítő hatása van. Nyilván nem fog egy strandolástól eltűnni a piros hajszíned, de hogy kifakul, az előfordulhat.
2021. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.😊
2021. jún. 18. 12:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Az lenne még a másik kérdésem hogy a víz piros lesz tőle vagy rám fog folyni a színe?
2021. jún. 18. 12:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Közvetlenül a színező használata után engedheti a színét a haj, amikor víz éri, igen. Minél jobb minőségű termékkel lett színezve és minél többször mostad azóta, annál kisebb erre az esély.
2021. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem fogd fel. Nekem is pirossal van színezve, és hát egy strandolás után megnézném a medencét, meg a fürdőruhám... 😵 Sajnos ez ilyen.
2021. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a hajamba kenve vörös hajszínező, eleinte, az első hónapban nagyon kopott, aztán alábbhagyott, nem festettem 2 hónapig, áztattam meg mindent csináltam, de élénk vörös maradt. A dobozra 6-12 mosás volt írva, én még termálfürdőztem is vele 1 héten napi 4-5 órákat😅 minden egyes nap.

Szóval hacsak nem ilyen bemosó, vagy ilyen szárazon belekenős valami, én a helyedben azzal számolnék, hogy sokáig vörös leszek.

2021. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!