Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne tisztább az...

Mitől lehetne tisztább az arcbőröm?

Figyelt kérdés

Kb 7 éves korom óta zsíros és csúnya pattanásos a bőröm

Szinte mindent kipróbáltam már de semmitől se lett jobb

Minden nap iszok 2-3 liter vizet és cukros vagy zsíros ételeket nem is eszek mert nem szeretem

Lehet ez ellen tenni valamit vagy ez már így marad?



2021. jún. 22. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Menj el bőrgyógyászhoz
2021. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is zsíros az arcbőröm. Pattanás már nincs rajta sok szerencsére. Én meg szoktam mosni naponta úgy 2x, az sokat segít rajta. Illetve észrevettem, hogyha nem sminkelek, akkor sokkal jobb, közel sem zsírosodik annyira. Pedig kipróbáltam mindenféle sminket, mindegyik csak rontott rajta.
2021. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg érdemes elmenni bőrgyógyászhoz, nekem nagyon sokat segítettek az ott kapott gyógyszerek (krém + tabletta).
2021. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
39%

Kedves kérdező, sajnos nekem is elég pattanásos volt a homlokom/állam, de viszont miúta elkezdtem úgy táplálkozni, hogy szinte 0 tejtermék, 0 csokoládé, 0 fehér lisztes kenyerek stb., 0 gyorsétel( pizza, hamburger, fűszeres ételek), és és napi 2 liter víz minimum és elkezdtem szedni egy Probiotikumot, (Bioglan BIOTIC Balance, tudom nem olyan olcsón, de megér egy próbát) mert lehet pattanás bélprobléma miatt is. ( Nekem nagyon bevált a probiotikum, nagyon szépen letisztult az arcom). Pluszba használom ezt a hámlasztót pattanásra: [link]

Ezt a fényvédőt a nap ellen, (mert a hámlasztó fényérzékennyé teszi a bőrödet) : [link]

És ezt a krémet szintén pattanások ellen: [link]

Sok sikert, próbáld ki hogy nem eszel semmilyen feldolgozott ételt, édességet, viszont sok zöldséget, és a probiotikum és a ez a pár krém együtt hátha le tudja tisztítani az arcodat!

Sajnos én is tudom milyen érzés, 3 éve szenvedek csúnya pattanásokkal de ez most szerencsére megváltozott :D

2021. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!