Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni hajvágáshoz legjobb...

Otthoni hajvágáshoz legjobb gép? Esetleg tippek?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni magamnak vágni a hajam (24F), ehhez keresek jó hajvágó gépet.


Mivel még sohasem csináltam, ezért ezt a fésűs hajvágót néztem ki, mert ezzel elvileg csak fésülöm a hajam és közben vágom is, szóval nagyon nem szúrhatom el.


[link]


Viszont nem tudom mennyire silány ez a fajta gép, és ebből is csak ezt az egyet találtam.


Van olyan gép, amivel hátul se ronthatom el magamnak a hajvágást? Köszi


2021. jún. 25. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én több mint 10 éve nyírom a hajam de mindig megkérek valakit ,hogy a tarkómnál csinálja ,mert ott nem tudom nagyon szépre magamnak.

Amúgy én még nem hallottam fésűs nyírógépről de hajrá szurkolok:)

2021. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, azt a részt sehogy sem tudnám szerintem egyedül normálisan megcsinálni (ami azért probléma, mert egyedül élek:D), de lehet megpróbálom ezzel a fésűs megoldással, meg két tükörrel valahogy összehozni.. :)
2021. jún. 25. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a borotvát, 10 éve azzal szedem le a hajamat.
2021. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit belinkeltél az rettenetesen gagyi! Nehogy megvedd. Teleshopos szemét gyenge motorral. Egy rendes hajnyíró kb 10ezernél kezdődik. Professzionális márka a moser vagy wahl, de ők inkább fodrászatba szánt hajnyírókat csinálnak. Vegyél egy olyat amihez sok toldófésű tartozik és fokozatosan vágd egyre kisebbre, hogy átmenet legyen. Ha egyhosszra akarod akkor meg az a legkönnyebb
2021. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Havi egy hajvágás mellett örök életű lesz mert nincs benne akkumulátor.


Az a teleshopos tényleg szemét.

2021. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Igen valahogy sejtettem hogy elég ócska az, amit linkeltem..:D
2021. jún. 27. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!