Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós szőrtelenítő?

Tartós szőrtelenítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megfordult a fejemben, hogy beruházok egy IPL gépre. Itt olvasgatva azt láttam, hogy sokan a Philips Lumeara esküdnek. Elég drágának tartom éppen ezért szeretnélek megkérdezni titeket, hogy van-e bármilyen tapasztalatotok ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. jún. 25. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy olcsóbb gépet vettem másfél éve, és ezt meg is bántam. Látszik azért a hatása, nem mondhatom, hogy semmit nem ér, de nem az igazi.
2021. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így jártam, mint előző válaszoló. Sajnos erősebb gépet nem próbáltam, de valószínű jobban járok, ha nem sajnálok rá kiadni többet.
2021. jún. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy lumea van. Nem lehúzni akarom az olcsóbb gépeket, de ezek az 50 ezer alattiak tényleg gyengék. Kipróbáltam ismerősöm kínai gépét: Fele olyan erős volt. Ami ott a max erősségű villantás, az a lumeán a közepes.


A lumeából természetesen nem muszáj megvenni a 200 ezer forintos "prestige"-t, az olcsóbb 100 körüli gépben is ugyan az a cső van, csak kevesebb tartozékkal és vezetékről működik.


Vásárlás előtt feltétlenül ellenőrizd a szőrzeted színét, mert világos szőrrel nem működik.


Megjegyzem, ezektől a háztartási gépektől sosem leszel 100% szőrtelen, de helyes használattal olyan kevés szőrzet nő, hogy nyom nélkül le lehet borotválni, nem lesz borostás.


Lézeres szőrtelenítéssel el lehet érni teljes szőrtelenséget kb. 1-2 évre, de az egy másik árkategória.

2021. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én gépem nem 50ezer alatti, 70-ért vettem tavaly, de az erős szőrömmel így sem bír. :( Ahol eleve gyengébb szálú és vékonyabb volt, mint mondjuk a lábfejen, ahhoz elég a teljesítménye, de pl lábszáron fél év alatt semmi látható eredményt nem hozott, úgyhogy ott abba is hagytam.
2021. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kreol bőröm van és sötét szőröm ezért kicsit elbizonytalanodtam, hogy egyáltalán hatna e.
2021. jún. 26. 12:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a pipa.
2021. jún. 26. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!