Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hófehér bőrű nyár...

Nagyon hófehér bőrű nyár típusú lánynak akinek eredetileg seszínű haja van és zöld szeme jól állna a fekete haj?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 14:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Hasonló adottságokkal mindenki azt mondta, hogy ne akarjak fekete haját, mert nem állna jól végül mindenkitől csak dicséretet kaptam rá.

Amúgy ha biztosra akarsz menni vegyél kikopós festéket, ha nem áll jól akkor 4-6 mosás után búcsút is mondhatsz neki, ha meg tetszik befestheted tartós festékkel

2021. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha küldesz képet szívesen adok tanácsot. Nekem is ugyanezek az adottságaim. Sárgás fakó bőrtípusod van vagy rikító fehér? Utóbbival nem tanácsos a fekete haj, de még így is állhat jól ha kerek vagy ovális arcod van és nem túl karakteres.

Az enyém elég karakteres és emiatt kellett feladnom a feketét. Színekben egyébként passzolt, a zöld szemet pl nagyon kiemeli. Ami még fontos, hogyha mégis megpróbálkozol vele, akkor a legsötétebb barnát vedd (természetes árnyalatot) mert ez egy természetesebb fekete színt ad, nem azt a matt feketét, amit az eredeti fekete festék produkál. Kevésbé lesz feltűnő a kontraszt.

2021. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
2-es vagyok. Ja és szívesen küldök képet én is, hogy nekem hogy nekem hogy állt a fekete, ha ez segít.
2021. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem először inkább egy sötétebb barnát válassz, könnyebb arról átállni a feketére, mint fordítva, ha esetleg nem jönne be.
2021. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki színezővel. Nekem borzalmasan áll, mert az összes, még nemlétező karikáimat is kihozza. Sápasdtabb leszek, kb mint egy hulla, de szó szerint.


Maradok a seszínű hajamnál, az jól áll :D

2021. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!