Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy ne hassom rám a kísértés...

Hogy ne hassom rám a kísértés a későbbiekben, hogy le vágassam a hajam?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje mindig agyalok azon, hogy milyen frizura állna nekem jól és szeretnék egy adott stílust sokáig hordani. Ezért néha valami elkattan nálam és lusta leszek néha megmosni a hajam és ez olyan nehézskes és utálom sokszor, ezért azon kapom magam, hogy megint levágattam rövidre ami úgy váll alatt szokott lenni. Viszont ez nekem kényelmetlen pedig hamar megszárad de rájöttem nekem szép lenen a hosszú haj is és van elképzelésem milyen legyen. Viszont évek óta sosem sikerült mellig érőt növeszteni pedig ez a célom, és szőkében mert voltam már minden színben de a szőke volt nekem olyan természetes hatású és sok mindenkinek tetszett rajtam és nekem is. Egyedül a hajmosás, hajszárítás nehézkes nekem, főleg mikor intenzív korpa tör rám akkor néha olyan mintha meg se mostam volna de leaglább nem zsíros hatású...Szóval dilemmában vagyok. Nekem jól áll a rövis és a hosszú haj is de hosszút szeretnék. Már rég nem festem amúgy olyan sűrűn mint régen mikor volt kék, rózsaszín stb...régóta pihen. Szóval a kérdésem, hogy hogy álljam meg ilyenkor a kényszert, hogy ne vágjak belőle sokat? Most igazából gyorsan nő de néha hosszú kivárni mire megnő. Meg a hajmosás is kérdéses, hogy ki hányszor mos hajat egy héten és mikorra osztja be? Mennyi ajánlott az egészséges hajhoz? Bocs ha hosszú. Most jelenleg vállig érő barna-félig szőke a hajam, mert a korábbi szőke nem kop le régóta pedig ennyi idő alatt simán lekopott volna de most valahogy beleolvadt.

2021. aug. 7. 05:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy azért kényelmetlen néha a rövidebb haj mert akkor folyton érzem hogy az arcomba lóg főleg ha szél is fúj. Ilyenkor pedig csak az áll előttem, hogy hamar megszárad és a mosás is gyorsan meg van de rájöttem ugyanúgy hosszas mintha hosszabb lenne szóval semmit nem nyerek vele igazán. A hosszú hajban meg nem zavart semmi max nyáron hogy folyton izzadtam alatta de ekkor meg ott a hajgumi..
2021. aug. 7. 05:29
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Írd ki még néhányszor :D
2021. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.nem tudom mi bajod, de most kérdezek erről először..O_o

de köszi a hasznos választ..

2021. aug. 7. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rakd el valahová az ollót, ahol nem találod meg, vagy add oda valakinek, aki nem enged hozzá, amikor a hajadat akarnád levágni. Vagy nézegess hosszú hajakról képet, hogy realizáld magadban, te is olyat akarsz. Esetleg a hosszabb hajú önmagadról. Vagy, amikor le akarnád vágni, előbb olvasd át, amit most írtál. Vagy írd össze a rövid haj hátrányait, és azt olvasgasd ilyenkor.

Remélem tudtam segíteni, és valamelyik ötlet tetszik!

2021. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4.Köszönöm! :)

igen!

végre egy normális válasz..

nem értem itt mi baja néhány embernek O_O

2021. aug. 7. 18:52
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia, nekem is ugyanez sokszor a bajom, hogy eldöntom h most már megnovesztem hosszúra, de aztán nálam is sokszor menet közben bekattan hogy én most le akarok vágni...😃

Tipp: én szerintem is azt csináld hogy nézel olyan videókat, képeket, amikben hosszú haj van. És ez inspirál. Én is most ezt próbálom csinálni.😃

2021. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.Köszi :)

Legalább jó tudni hogy nem vagyok egyedül ezzel a "bekattanással" :D

2021. aug. 8. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!