Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a krém nem működik, akkor...

Ha a krém nem működik, akkor kérjek gyógyszert?

Figyelt kérdés
Aknés bőröm van... Bőrorvos krémet adott, az picit segített. Ezenkívül voltam laboron is, nem találtak semmit, allergiám sincs, étrendem is rendben van. Illatmentes tisztítót (dupla tisztítást alkalmazok), alapozót, fényvédőt használok az arcomra. Már nem tudok mit csináljak magammal...
2021. aug. 7. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszert csak nagyon indokolt esetben szoktak felirni amikor mar semmilyen kezeles nem használ. Menj vissza a bőrgyógyászhoz mondd el neki hogy nem láttál sok javulást a kremtol, majd ő tudni fogja mi a következő lépés. Nekem ebben az esetben antibiotikumot írt fel, es mivel nem használt ezek után írta fel a medinacot.
2021. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó, és hány hónapja használod a krémet és hány hatóanyagot próbáltatok eddig?

Az, hogy egy krém pár hét alatt nem tett csodát, semmit nem jelent. Ezért még nem bombáznám szét a szervezetem. Pl. nők között igen gyakori az endometriózis hosszabb isotrerionin szedés után. De a rövid távú mellékhatás se kevés vagy ritka. Szóval utolsó mentsvár legyen, durva cisztás, másra nem reagáló akné esetén.

És nem te kérsz kezelést, gondolom nem vagy orvos.

2021. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!