Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mi lehet es mit tudok...

Ez mi lehet es mit tudok tenni ellene a hajamba ha rovid ha hosszu tele van sebekel es nagyon sok kis korpa feleseg van tele es ha nagyobb a hajam viszked nagyon?

Figyelt kérdés

16/f

talan valami fej gomba fajta lehet


2021. aug. 20. 05:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A hajad biztosan nem sebesedik.

Hajkorpa ellen van lehetőséged tenni, de azt feltétlen tudni kéne, ahogy száraz-e, vagy pedig zsíros a fejbőröd.

Nem mindegy a korpa megelőzésére.

.

Talán egy jó, nagy gyakorlattal -és vendégkörrel- rendelkező fodrász is választ tud adni kérdésedre, de felkereshetsz egy bőrgyógyász szakorvost is.

2021. aug. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vichy Dercos sampon. Próbáld ki.
2021. aug. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez több minden is lehet, nekem is ugyanilyen. Ha sebes akkor nem sima korpa.

Lehet seborrhea, ezt több minden okozhatja, gomba is akár. Mondanám, hogy menj el bőrgyógyászhoz, de nekem is csak ezt a feljebb említett vichy sampont írta fel, amitől sokkal rosszabb lett.

Szóval azt kéne kizárni, hogy gomba, erre alkalmas lehet a kénes sampon, ha segít az első után akkor végigcsinálod a kúrát, ha rosszabb lesz akkor nem gomba.

Nekem nem gomba, valószínűleg ekcéma. Az Apivita gyógysampon segít kordában tartani, de teljesen nem mulasztja el. A súlyosabb sebekre közvetlenül ha egy kis neogranormont kenek az sokat segít.

2021. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!