Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Varga csepp hajra mennyire...

Varga csepp hajra mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Esetleg linket tudna valaki küldeni? :)

Kicsit hullik a hajam de nem vészes,bár,jobban örülnék ha ennyire sem hullana.

Hajnovesztesre mennyire.alkalmas?

Egy részen kikopott a hajam,és bármit használtam hogy hátha vissza nő,semmi nem segített :/

Esetleg tipp? :)

Ha ez beválik.mennyi idő után látható az eredmény?



2021. aug. 21. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy sokan hiszik hogy létezik egy csodaszer, csak nem így működik sajnos. Nemed? Korod? És hol hullott ki az is fontos. Az az érzésem hogy férfi vagy abból hogy ki kopott egy részén a hajad de ha nem akkor szólj.

Csak mert férfiaknál természetes lehet a mikiegeres hajhullás és a tarkón és fejtetőn is a ritkulás ami ellen nem igazán lehet mit tenni mert ez genetika.

De ha sok kicsi foltokban hullik ki akkor az lehet hogy gomba, akkor viszont bőrgyógyászat. Ha az egész hullana nagyon az lehet betegség jele, akkor góckutatás kell. Ha csak kicsit akkor az lehet csak az őszi hajhullás.

A varga haj csepp nagyon jó szerintem, érdemes lehalább 2 hónapig használni. Én kb 1 hónap után már szoktam látni az eredményt úgy hogy heti 4x használom esténként de használható naponta is. Szedhetsz hajrá való vitamint is baj nem lesz belőle. Háziorvosnál teljes vérkép amiben benne szokott lenni a vas, a hiányáról is hullhat, de pajzsmirigy is ott van. Szóval évente érdemes megcsináltatni

2021. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

21/L

A halantekommal egy magasságban kopott ki,először csak jobb oldalt,aztán kb 2-3 hónapja vettem észre,hogy már bal oldalt is olyan.

Néha szorosan huzom meg a hajam,de már egyre ritkábban.

Sajnos már nem kicsi folt,nagyobb mint egy 200as :/

Használtam eddig hajszinezo sprayt ami befogta a bőröm,de már egyre kevésbé segít..

2021. szept. 18. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon lehetséges hogy a szorosra húzott hajtól van. Mostantól alul fogd össze többnyire egy ideig, vagy valahogy ami nem húzza a hajad, ha kell használj csattot. Azt szokták mondani hogy a kiváltó okokat kell megszüntetni. Ha ez megvan nem árt segíteni a hajad ak nőni.

Szerintem jó rá a Varga hajcsepp, ha csak azokon a területeken használod csak nem az egész fejedben akkor egy kis üveg 3-4 hétig is elég lesz, csak azért írom mert kb 3300 Ft. Legalább 2-3 hónapig használd mert nem lesz azonnal eredmény.

Külföldi oldalakon szoktam olvasni hogy akik erősen meghúzva, fonva hordják a göndör hajukat nekik gyakran kialakul ez. Sokan közülük a kókusz, argán vagy ricinus olajra esküsznek. Elég pl 30 percre ott bekenni és lemosni, ezt heti 2x megcsinálni.

De úgy is csinálhatod hogy haj csepp heti 5x plusz 1x olaj. Az olajtol zsíros lesz azon a részen úgyhogy legalább 2x meg kell mosni utána.

Nekem személy szerint a csepp vált be, de kinek mi.

[link]

2021. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2021. szept. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!