Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen, csukló tetoválás?

14 évesen, csukló tetoválás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék csináltatni egy csukló tetoválást, de attól félek, hogy még fiatal vagyok hozzá. 6 hónap múlva leszek 15 éves.
2010. aug. 30. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én 15 évesen csináltattam meg. Olyan az enyém, mint a Zimány Lindáé, még a betűtípus is, csak a szöveg más. Nekem "Happiness" van tetoválva. Most vagyok 16.
2010. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a koroddal van a baj :)

hanem azzal, hogy lehet 2-3 év múlva már nem fog tetszeni :S és nem akarod azt oda :S

amúgy nekemis van, de csak féléve :) pont a 18. szülinapom előtt egy nappal csináltattam, és nem a 18 miatt, hanem akkor jött az ötlet és tetszik :)

lényeg ne bánd meg!! szóval szerintem nem lenne gond, csak félek még fiatal vagy és tényleg megbánod

2010. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem bánom meg, vagy nem tudom, mert ilyen csillag mintát szeretnék. Csak attól félek, hogy ahogy még nőni fogok, hogy nem fog látszódni, csak egy folt.
2010. aug. 30. 14:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltávolíttatod, akkor marad egy kis helye, amúgy meg nem változik annyit. Azért jó, ha tudod, hogy az állások egy részét autómatikusan elobod magadtól egy ilyen tetoválással.
2010. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont egy csillagot? Minden második emberre csillag van tetoválva :S
2010. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát gratulálok, anyukád mit szól hozzá? Egyátalán tudja? Félre ne érts nem a tetoválással van gondolm mert nekem is van, de biztos nem engedném meg neked 18 év alatt! Ez nem rágós tetkó, hogy majd lekopik! Lehet most tetszik, de lehet hogy 5 év múlva már nem fog! Szerintem még kicist várj vele, és ha 3-4 év múlva tetszik akkor csináltasd meg! L/25
2010. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha csináltatnék, a bőröm még megnyúlik, és elfog mosódni.Nem??.
2010. aug. 30. 14:11
 8/12 A kérdező kommentje:
AMM nem nagyon akarják megengedni, de ráveszem őket.:)
2010. aug. 30. 14:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nemfog!

és nekem hullócsillag van a bokámon, szóval 3 db csillag középső meg hulló, pici és diszkrét :P am második voltam

2010. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én nem tennék csillagot, mert már csomó mindenkin az van, és nagyon "gyerekes vagy tinis", 25 éves korodban már lehet, hogy mást akarnál oda. Annyit csak nem nősz, hogy nagyon szétnyúljon a kép. Egyébként van henna is, az azért jó, mert lekopik pár nap vagy pár hét után. Meg ha olyan helyre teszed, akkor lehet, tényleg hátránnyal indulsz majd az életben.
2010. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!