Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok nagyon száraz,...

Mit ajánlotok nagyon száraz, töredezett hajra? Otthoni, bolti pakolás?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 22:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
33%
Az én hajam is ilyen. Meg lehet menteni nem kell állandóan levágni. Egy Keratin kezeléssel azonnal ápoltá fényessé varázslolod. Ha nem akkor haj olaj állandó jelleggel, hajmosás előtt száraz hajat beolajozod és tartod rajta vagy 30 percet, ez nagyon kell a hajnak főleg ha száraz és vékony fajta és főleg nyáron
2021. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
#11 nekem a kerationos kezeléstől csak méginkább száraz és sprőd lett, kösz nem…
2021. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy Keratin kezeléssel azonnal ápoltá fényessé varázslolod.


A törött részeket nem gyógyítja meg...

2021. szept. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Keratin kamu. Tönkreteszi a hajat.
2021. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Keratin kamu. Tönkreteszi a hajat.


Nem, alapvetően egy nagyon jó dolog, csak nem mindegy, mit használ a fodrász. Vannak jó, és gagyi termékek.

Próbáltam többfélét, van, ami valóban jót tesz a hajnak. De azt, ami már tönkrement, nem tudja megmenteni. Ha elégett, törik, az olyan is marad.

2021. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!