Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megéri egy drága...

Szerintetek megéri egy drága borotvát venni úgy, hogy még nincs nagyon sok arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, bajszomon és az államon nő elég erős szőr, de az arcom oldalán csak havonta egyszer-kétszer kell még levágni. 1-2 naponta borotválkozok. Szerintetek megérné egy 54 ezer forintos borotva? Körülbelül hány évig lenne jó?
2021. szept. 24. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A drága borotvák csak reklámnak jók, egy szétnyíló biztonsági borotvával tükörsimára tudod húzni az arcodat, és nem kell a simaságért sok pengés termékért rohanni, ugyanúgy okozott apró sérülést az professzionálisnak mondott is.

Egy ilyen értékű eszközre meg gondolom cserélhető fej is kelleni fog hisz azok bírják alig.

2021. szept. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elektromos borotvára gondoltam, azt elfelejtettem leírni.
2021. szept. 25. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!