Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi a veleménye a megritk...

Kinek mi a veleménye a megritkult hajú, már-már kopaszodó nőkről?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 14:53
A kérdező szavazást indított:
Undorító és csúnya
Annyira nem érdekel, nem zavar
Húzzon parókát, hajbeültetés stb.
Nem érdekel ki hogy néz ki
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
nincs valami olyan opció, amivel kulturáltan ki lehet fejezni, hogy nem tetszik?
2021. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már nem tudok a kérdésen változtatni. De igaz ez lemaradt
2021. szept. 28. 14:57
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Az a véleményem hogy nem az én dolgom hanem az övé. De ha nekem lenne ilyen problémám mint nő akkor biztos vennék parókát. Már lehet elég jókat kapni.
2021. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak szerintem ilyen tragikus? Lelkileg megvisel és félek az emberek támadni és bántani fognak emiatt
2021. szept. 28. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértem higy megvisel. Engem már az erős hajhullás is megviselt mert látszik. Nem ritkult meg nagyon, igazából csak én látom az eddigi ez képest a különbséget.

Ha kopaszodnék akkor tuti hogy magamba fordulnék. A környezetemben azt látom higy senkit se támadnak e miatt, baloszinűbb hogy a háta mögött szólják meg annak ellenére higy nem tehet róla.

Szerintem nézz utána a paróka dolognak, hol csinálnak és milyet.

Lehet tudni higy mi miatt hullott ki?

2021. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy bár esztétikailag nem épp előnyös, ilyenekért megszólni valakit undorító dolog.

Ez nem olyan, mint a koszos haj/köröm, túlsúly (kivéve pár ritka esetet) vagy rothadó fogak. Ezen nem igazán lehet változtatni.

2021. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hormonális okok miatt hullik
2021. szept. 28. 19:43
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Sajnálom őket, biztos szar lehet.
2021. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Én letolnám és elkezdenék hennát csináltatni, kalapokat hordani, kendőket kötni rá, ha már ez a helyzet.
2021. szept. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem tetszik.

Sajnos nekem is ritka, vékonyszálú a hajam és már most 27 évesen is több helyen elkezdett hullani.

Ha vállalhatatlan lesz akkor inkább leborotválom. Már volt nagyon rövid hajam, az se állt rosszul. Esetleg parókát hordok majd. Karácsonykor veszek magamnak valami nagyon jó emberi hajas realisztikus parókát és jövőre szerintem borotválok is. Szeretnék majd tetováltatni is a fejemre.

2021. szept. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!