Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy 16 éves koromba...

Normális, hogy 16 éves koromban már volt őszhajszálam és most 34 évesen már 90%-ban ősz a hajam?

Figyelt kérdés
Vagyis ősz lenne, de festem, így senki sem látja. De mikor nő lefelé már látom, hogy fehér és először emiatt 20 évesen kellett befesteni a hajam, hogy ne nézzek ki öregemberként. Persze nem vagyok idős kinézet, csak a hajammal áldott meg így a sors, hogy ennyire szerencsétlen vagyok. Ráadásul arra gondoltam, hogyha ilyen hamar őszülni kezdtem, akkor lehet már nincs is sok hátra nekem és hamar elpatkolok? Igaz, állítólag apám is így volt, most pedig közel 60 éves, de még semmi betegsége nem volt, szalad, mint egy 40 éves. Fizikálisan nem érzem magam öregnek, de ijesztő, mert egy ismerősöm ezzel poénkodott, de mivel festem, nem tudja, hogy ősz vagyok, csak azt, hogy aki korán őszül az hamar meg is hal...
2021. okt. 6. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi köze sincs a kettőnek egymáshoz...

Láttam már nagyon fiatal srácot is deres hajjal. Ez genetika.

Én 23 évesen vettem észre az első ősz szálat. Most, 29 évesen csak sokasodnak és sokasodnak (de még nem mákostészta kinézetű a hajam). Melíroztatni szeretném majd elsősorban, aztán később meg festetni, ha már nagyon muszáj lesz. De elfogadtam őket, nem húzkodom ki őket.

2021. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs köze az élettartamodhoz. Ilyen gének jutottak neked, ennyi.
2021. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális.

Ne hidd már el 34 èvesen hogy hamarabb meghalsz csak mert őszülsz…

Amúgy én is festem, nem érdekel senkit.

2021. okt. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 12 évesen is volt már ősz hajszálam genetika miatt kistesomnak 10 évesen apukámnak régen szintén hozzám hasonlóan 12 és még mind élünk szóval megnyugodhatsz
2021. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!