Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke festett hajra sötétbarna...

Szőke festett hajra sötétbarna hajszinező?

Figyelt kérdés

Sokáig melírozva volt a hajam aztán teljesen befestettem szőkére. Ez egy darabig jó is volt de mostmár nagyon tönkrement a hajam ezért szeretném vissza a sötétbarnát így nem nyulnék hozzá egy darabig.

A baj csak az hogy allergiás vagyok a sötét színű hajfestékre így tőből semmiképpen nem tudnám festeni.

Szinezőn gondolkodtam

Tudtok ajánlani sötétbarna hajszinezőt ami sokáig kitart és nem fekete lesz a hajam tőle?

Tudom hogy lefogja dobni először.

Kérem CSAK az írjon aki tud ajánlani valamit, mindenképpen én fogon megcsinálni, vagy segítséggel, de nem fodrász.



2021. okt. 12. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A sotetitest jobb lenne több etapban megcsinalni.

Először egy sötétebb szőkét majd a következő alkalommal egy barnát.


Anyámnak is érzékeny a fejbőre, ő például jól bírta a wella color touch márkát(ez egy ammóniamentes festék).


És mindenképpen natúr színnel fess a zöldülés elkerülése miatt. A pont után 0 van egyébként, onnan ismered meg.

Elsőnek 6.0 második festesnek meg mehet egy sötétebb pl 4.0.


Online tudsz rendelni is, ha fodrászkellekes nincs a közelben. Oxiban meg 6-os elég lesz.

2021. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ:)
2021. okt. 12. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!