Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik ha lenő a dauer?...

Mi történik ha lenő a dauer? Megéri megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Idén megyek egyetemre ("idén"=2022 nyarán) és eldöntöttem, hogy itt az ideje egy image váltásnak :D


Most hátközépig érő barna hajam van, TOTÁL egyenes és naggyon nagyon erős, vastag szálú. Nem száraz, nem zsíros, tényleg megfogtam az Isten lábát :D


Nagyon tetszik a rövidebb, göndör haj, így úgy gondoltam, csináltatok egy dauert. Már volt 2x dauerolva, de nem vigyaztam rá eléggé (13 voltam) és így 3 nap alatt mindkétszer kiegyenesedett -.- Sajnos így nem is tudom, mi történik ha lenő? Újra be kell daueroltatni? Utána ha göndör hajra való termékeket használok es úgy kezelem mintha eredeti göndör lenne (nem fésülöm stb) akkor megmarad szépen, ugye?



Ilyesmire gondoltam:

[link]


2021. okt. 23. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne tedd tönkre a hajad a dauer-ral, facebookon a Magyar Göndör Közösség csoportban írtak már tapasztalatokkal ezzel kapcsolatban
2021. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más válasz ami hasznosabb kicsit...?
2021. okt. 24. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Álltalában ha kezd lenőni a hajad akkor a dauer is kezd már kimenni belőle de ha nagyon vigyázol rá akkor lehet hogy megmarad. A lenövés egyértelműen olyan lesz mint az eredeti hajad. De a lenövés miatt ha elmész fodrászhoz ő szuperül vissza tudja vágni és bedauerolni újra
2021. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!