Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan férfi, akinek...

Létezik olyan férfi, akinek tetszik ez a frizura egy nőn?

Figyelt kérdés

Láttam kiírva itt egy másik kategóriában egy kérdést erről a "Karen hajról", és őszintén, nőként én sem értem, hogy miért teszik ezt magukkal más nők:


[link]



2021. nov. 7. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tetszik. Ha jól tudom ennek a csajnak vannak ötösikrei, és egy egész valóságshowt csináltak köré. Neki a műsorban jól állt.
2021. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez a haj egy fiatal lányt is öregít. :/
2021. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Mi a gond ezzel a frizuràval?
2021. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Nőből vagyok, de szerintem a férfiakat az összkép érdekli. Ha a nő szép, és jól áll neki, pont nem érdekli, hogy milyen a haja. Ha a nő csúnya, és/vagy nagyon előnytelen a haja, akkor se a frizuráját fogja kritizálni.

Mondjuk van az a panelproli réteg, aki ovi óta nem tud azon átlépni, hogy a kislány az, akinek hosszú a haja, és semmi mást nem tud elfogadni egy nőn. Mindegy, ha ápolatlan vagy előnytelen, de érjen a se.ggéig minimum.

2021. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Lachesys válasza:
67%
Remesen öregasszony is ez a haj. Szerintem max valami különlegesen szép arcú punk csajnak állhatna jól, de annak is jobban állna másmilyen:D
2021. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A cikkben több kép is van, ha lejjeb görgettek. A legelső képen lévő haj még elmegy, de csak azért, mert a lánynak alapból szép, kedves arca van.
2021. nov. 7. 18:07
 7/15 A kérdező kommentje:

#4 egy rövid haj is lehet igen szép és nőies. Sőt a majdnem kopasz is.


De érdekes meglátás, hogy szerinted csak a fenékig érő haj létezik, meg ez a "Karen" frizura, és e kettőn kívül más opció nincsen.

2021. nov. 7. 18:10
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
#7: Amit linkeltél, ott a leírás egyik hajra se illik, az egyetlen közös, hogy mind rövid. Ennek ellentéte a hosszú.
2021. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

#8 nem, ennek a karenhajnak az a lényege, hogy gombafrizura, ami általában elöl hosszabb, hátul meg vagy kidudorodik, vagy tüsiben áll felfelé meg oldalra. Másik jellemzője, hogy általában igénytelenül festett, természetellenes élénk csíkokban melírozott.


Néhány ellenpélda, hogy a rövid haj is lehet szép és nőies...


-Rövid, nem karen:

[link]


-Rövid, nem karen:

[link]


-Rövid, nem karen:

[link]

[link]


Rövid, nem karen:

[link]

2021. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
azok a nem túl érdekes középkorú és idősödő nők jutnak róla eszembe, akik a nem túl érdekes kedvenc műsorvezetőjükre próbálnak hasonlítani
2021. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!