Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valaki reggel (is) zuhanyoz...

Ha valaki reggel (is) zuhanyozik, akkor mi a jó sorrend? Az arctisztítás előtte vagy utána legyen?

Figyelt kérdés

arctisztítás - reggeli - zuhanyzás

reggeli - zuhanyzás - arctisztítás


2021. nov. 29. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen. Ki hogy csinálja. Én előbb zuhanyzok közben megmosom az arcom, amikor kiszálltam megcsinálom az arcápolási rutin többi részét utána eszek.
2021. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neked jobb.
2021. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából sokan mondják, hogy jobb zuhanyzás után, de nekem jobb érzés, ha felkelés után arctisztítással kezdek.
2021. nov. 29. 16:16
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Én az arctisztítást hagynám a végére, mert nekem amúgy is az a rutinom, hogy rögtön tisztatás utána szeretek hidratálni (szárazabb a bőröm, szóval nekem ez fontos, nem szeretek várni vele) és amíg beszívódik a fényvédő, addig szoktam fogat mosni. Ez után már nem lenne praktikus zuhanyozni és reggelizni.

De ha téged nem zavar, hogy az arcápolási rutinod ketté van szedve és neked jobb így, akkor nyugodtan csináld így, igazából mindegy.

2021. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Huh, rosszul fogalmaztam :)

Arctisztítás alatt a teljes rutint értem, azaz hidratálással együtt.

Reggel nem mosok hajat, de ettől függwtlenül a pára stb. talán lemoshatják az arcról a dolgokat zuhanyzás közben, ezért lehet, hogy mégis jobb lenne az arccal csak a zuhanyzás után foglalkozni?

2021. nov. 29. 18:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja a pára lemosni az arcodról.
2021. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én zuhanyzás után szoktam bekenni és zuhanyzás közben lemosom. Ha úgy megyek zuhanyozni, hogy már be van kenve mindig az van, hogy véletlenül lefröcskölöm a fejem, és inkább lemosom az egeszet, mert összevissza szétfolyik. Van, hogy jól esik reggel egyből arcot mosni, akkor megmosom, de várok a bekenéssel a zuhanyzás utánig.
2021. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A pára nem mossa le az arcod, de nekem valahogy akkor is sokkal logikusabb és praktikusabb zuhanyzás után megcsinálni az arcápolási rutint. Szerintem te is gyorsan megszoknád amúgy, ha kipróbálnád és csak azért jobb érzés elsőnek ezzel foglalkozni, mert mindig így szoktad.
2021. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hülyeség lenne reggel sima vízzel gyorsan arcot öblíteni (felfrissülés miatt), és a rendes rutint később, zuhsnyzás után?
2021. nov. 29. 18:56
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagy a másik: a rendes rutinnal kezdeni, majd reggelizni, aztán zuhanyozni, és ezután sima vízzel arcot mosni?
2021. nov. 29. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!