Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha iszonyatosan statikussá...

Ha iszonyatosan statikussá teszi a hajam a körkefe és meg is ráz folyamatosan, visszaveszik?

Figyelt kérdés
Tegnap a rossmannban vettem egy körkefét. A papírjára az van írva, hogy anti-statikus, de mikor kipróbáltam, hihetetlen statikus lett a hajam, és ami a legrosszabb, meg is rázta az ujjam. Aztán akárhányszor végigfésültem, minden alkalommal rázott. Így tuti nem fogom tudni beszárítani a hajam, ha a körkefe minden tekeréskor megráz. Sajnos a dobozát már szétszakítottam, máshogy nem tudtam kivenni, a blokk meg van. Van esély, hogy visszacserélik? 3000 ft-ért vettem, annyiért kicsit sajnálom csak úgy a fiókba tenni, és nem használni.
2021. dec. 2. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemhiszem hogy visszavennék, főleg mert a doboza sincs már meg.

Higiéniai okokból sem vehetnék vissza.

2021. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Tangle Teezer fésűm is újonnan rázott, de pár nap után valamiért abbahagyta, szerintem amúgy nem veszik vissza higiéniai okokból de várj vele még egy kicsit.
2021. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másnap elvittem, és visszavették szerencsére.
2021. dec. 4. 12:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Tangle teezerem van nekem is már 2 éve lassan, nagyon minimálisan statikus lesz a hajam, ha borzasztóan száraz, de egyàltalán nem ráz meg. Otthon van egy kb 1000 ft-s körkefém, de már nagyon elhajlottak a fogai, és azt szerettem volna lecserélni, de az sem rázott meg soha.
2021. dec. 4. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!