Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok véleményére lehet...

A fodrászok véleményére lehet hallgatni? L/21

Figyelt kérdés

A szokásos vágásra mentem amit mindig szoktam kérni. 3-5cm a végéből. A tört részt.


A megszokott fodrászom helyett egy másik volt akit szoktam látni ott de sosem ő vágta a hajamat és sosem beszéltem vele.

A fodrászom mindig rutinból vágta csak a hajamat és semmit sem fűzött hozzá.


Ez szinte ugyanolyan jó munkát csinált mint az enyém viszont az elején hozzátette hogy mennyire jól állna nekem a rövidebb haj.

Sosem gondolkoztam még ezen de hogy ő mondta nekem is megfordult a fejembe.


Ekkora változásom sosem volt még.


Hallgathatok rá?



2021. dec. 3. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez a Te döntésed, ha találsz egy olyan fazont, ami tetszik, akkor hajrá.

Ez 'csak' haj, visszanő :)

2021. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, néha jó egy kis változtatás egyébként is.
2021. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Az is lehet hogy tetszel is neki.
2021. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván lehet azért fodrász de neked kell eldönteni.
2021. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy érzem, hogy akkor áll jól egy frizura, ha tudok vele azonosulni. Objektív szemmel lehet jól áll (és szerintem ebben hihetsz neki, hiszen valószínűleg sok hajat látott már), de az is fontos, hogy te olyat akarj. Ha nem érzed magadénak, nem fogod úgy érezni, hogy jól áll. Ha pedig olyat szeretnél, akkor biztos jól is fog állni.
2021. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem is kezdenek megtetszeni a rövidebb hajak de akkor ezek szerint a fodrász látja hogy az arcomhoz mi áll jól nem?


Csak az az érdekes hogy az aki mindig vágta a hajamat ő sosem mondta még ezt

2021. dec. 4. 10:15
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Én megmondom őszintén, hogy egyáltalán nem bízok ilyen szinten a fodrászokban. Oké, ezt tanulták (az is egy érdekes kérdés, hogy hol és kitől, mert azért hatalmas különbségek vannak), de ők is emberek mint bárki más és ez egy teljesen szubjektív dolog. Lehet, hogy megvannak a szabályok, hogy milyen arcformához mi áll jól stb., de a valóság, az élő emberek azért azokhoz a sémákhoz képest sokkal változatosabbak és egyáltalán nem biztos, hogy tényleg mindenkinek az áll jól, ami a nagy könyvben meg van írva. Illetve az is fontos, amit az egyik válaszoló írt, hogy mennyire érzed magadénak, mennyire tudsz vele azonosulni.
2021. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Valószínű az eddigi fodrászod nem az a fajta, aki a véleményét hangoztatja. De az is lehet, hogy régen egyszer rádumált egy hölgyet hajvágásra, belement, majd megbánta és utána meg összevesztek, és emiatt letett arról, hogy ajánlásokat tegyen.

De ha neked tetszik, akkor vágj bele (a szó szoros és átvitt értelmében is) és próbálj ki rövid hajstílusokat.

2021. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hú most kicsit elbizonytalanodtam.


De szerintem döntöttem. Nézegettem rövid hajakat és egyre jobban tetszenek

2021. dec. 4. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Nagy döntés előtt állsz. Ijesztő lehet azért, mert nagyon lassan nő vissza, hónapokig veled lesz az új rövid haj, de a lényeg, hogy idővel tényleg visszanő, ha esetleg nem tetszene. De ugyanakkor nagyon jó, mert neked is tetszene, és egy kívülálló szaki is azt mondja, hogy jól állna neked.
2021. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!