Hajnovesztes tippek?

Figyelt kérdés

eddig kb a vallam ala ert a hajam par cm-vel de levagattam kb a vallamig. nem annyira szeretem ezt a hosszt jobb volt mikor kicsit hosszabb volt. van barmi tippetek hogy hogy nojon gyorsan egy par cm-t?


nem tudom szamit e de most egy fodrasz boltban vett elvileg “professzionalis,, koffeinss sampot hasznalok es az ahoz valo hajpakolast (nem vasalom/gondoritem sosem volt festve)

azt elfelejtettem bele irni hogy ricinus olaj is stb. hazi praktikakat nem nagyon merek kiprobalni nehogy csak rosszabb legyen szoval jobb lenne vlmi ami megvasarolhato.

kicsit hosszu lett a helyesirasi hibak miatt elnezest normalis valaszolat elore is koszonom <3



2021. dec. 14. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bánfi hajszesz bevállt. Jó lehet még a Varga hajcsepp is.
2021. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt ha barkinek van meg jot tippje akk irjon meg koszonom
2021. dec. 14. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a kollagénnel próbálkozom (megiszom).
2021. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as es hatasos ereztel mar tole barmi valtozast? illetve kollagent hany eves kortol erdemes szedni? koszonom
2021. dec. 16. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából egy hónapja iszom, nem csak kollagén, vitaminok is vannak benne. Egyenlőre hatalmas valtozást nem észlelek, de szeritem ennek azért idő kell, meg nem rég voltam vágatni, de többektől is hallottam, olvastam hogy hasznos és nem csak hajra.


Nem tudom hány éves vagy, nézz utána az interneten.

2021. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom
2021. dec. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!