Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos elrontotta a fodrász a...

Sos elrontotta a fodrász a hajamat, mit tudok ezzel tenni?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen mintha le lenne nőve, sehogy nem tudom összefogni úgy hogx ne latszódjon, mert az alsóbb rétegekben is ilyen csíkszerű a színátmenet



2021. dec. 17. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Huu basszus, ne haragudj, de ezt nem is tudom, hogy gondolta.. Mi volt az eredeti elképzelés, balayage?

Szerintem ne kísérletezz, menj el egy másik fodrászhoz, akinek esetleg látod előtte a korábbi munkáit, hátha helyre tudja hozni. Mást nem vissza festi az eredeti színed.

2021. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen valami olyasmi volt az elképzelés, de most nem tudom melyik fodrász venne be így pár nappal karácsomy előtt
2021. dec. 17. 23:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlom hogy inkább egy olyan helyre menj ahol nem kell előre fogllani.

Lehet hogy nem lesz az a 100%minőség ott se de ezt elrontani nem tudják mégjobban

2021. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Es egyebkent anyagiakban mire számíthatok, mert láttam hogy 7-8 órás korrekciók, ez mennyire igaz?
2021. dec. 18. 00:22
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az eredeti színedre ha visszafesti, az a legegyszerűbb, és talán a legkevésbé káros. Az biztos nem 7-8 óra. De ezt majd úgyis megmondja, hogy mit szeretne csinálni.
2021. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Ezt biztos nem fodrász csinálta. Ez otthoni kókányolás volt melírsapkával, ugye? (Ha te ezért komolyan fizettél valakinek, hát... gratulálok, én biztos kivettem volna a hisztit. Azért egy nevet írj, nehogy más is oda menjen.)

Fesd vissza sötétre.

Vagy keress egy jó fodrászt. 25-30 ezer biztos lesz, főleg hogy be is kell zsúfolnia.

2021. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, tenyleg nem otthon csináltam, fodrász volt, akihez egesz gyerekkorom óta járok
2021. dec. 18. 13:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Juj, én volt, hogy otthon magamnak melíroztam, de ilyen borzalmas akkor sem volt. Ha nem találsz fodrászt hirtelen, és nem akarod még jobban elrontani, akkor az még segíthet, ha a választéknál azt a 6-7 tincset külön befested melírfestékkel (az egészet, nem csak a tövét). Úgy kibontva még vállalható pár napig, míg szakember nem javít rajta). Viszont, ha sosem kísérleteztél még festéssel és ügyes ismerősöd sem, akkor inkább várj fordászig. Lehet, hogy ha eredetire visszafestik, az foltos lesz, kidobják egy-két hét után a színt a leszívott tincsek (tapasztalat sajnos). Nekem egyszer volt hasonló, az vált be, hogy az egész hajamat befestettem 2-3 árnyalattal világosabbra, ott már csak minimális különbség volt a melírozott és a többi között.
2021. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit kért el a fodrászod?
2021. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
20€
2021. dec. 19. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!