Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips Lumea IPL szőrtelenítő...

Philips Lumea IPL szőrtelenítő készüléket használ itt valaki?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy van itt olyan, aki használja és természetes fekete haja, valamint fehér bőrre van.

Mióta használod, megérte, milyen az eredmény? Ha a villantásokat felhasználtad, mennyi év alatt? Egyedül csak te használod? Epilátort, borotvát vagy gyantát használsz?

Szeretnék beruházni majd egyre, csak nem tudom, hogy összeségében mennyire biztonságos.



2021. dec. 20. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem barna hajam van, de nagyon bevált. Úgy szoktam, hogy tavasszal és nyáron 2 hetente, ősszel és télen ritkábban, alig nő így szőröm. A kevés kinövő szőrt már könnyű borotválni, nem gyulladnak be a szőrtüszők, stb. Én ajánlom, ki kell fogni akcióban, nekem 50 ezer körül sikerült venni a media markt-ban.
2021. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nyáron nem ajánlatos használni . Inkább télen/ősszel .
2021. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsobbat vettem akciosan, meg van egy villantasom, meg oszinten elegge lesz.rtam a kezeleseket, csomo kihagyott foltom van. De kb igy ia valami csida, amit a labszarammal muvel :D a combomon nagyazva csinaltam de ott is hat. Az intim resznel szerintem meg kell par villogtatas, ugy nezek ki, mint akit megteptek otg lent :D de mar csak a bikini vonalamert is megerte.
2021. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Legolcsóbb lumea, több mint egy éve használom és gyakorlatilag szőrtelen vagyok. Igaz, elvileg én vagyok az ideális eset: fehér bőr, koromfekete haj és egyéb szőrzet.

2 hetente villantani kell nekem, ha kihagyom lassan szőrösödni kezdek, kis szőrszálak megjelennek. Az elején 2-3 hónapig borotválkoztam, de ma már nem szükséges.

2021. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legdrágább van meg, jól használ, már az első alkalom után jelentős a ritkulás. Fekete hajam, világos bőröm van.
2021. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak. :) Szinte csak pozitív véleményeket találok az interneten.

Már biztos, hogy veszek egyet. Remélhetőleg januárban (esetleg februárban) jobb áron lesz, mint most.

2021. dec. 22. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nyáron ne kezd el ! Szóval ha szeretnél egyet akkor vagy most vagy majd októberben .
2021. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Lehet nyáron is, de a napozás nem ajánlott. Lerontja a hatékonyságát.
2021. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lightfeeder válasza:
71%

Vettünk egyet karácsonyra.

Érdekes formában megy ez a szőrtelenítés.

Gyorsan kipróbáltam kíváncsiságból, egy villantás és elégette a karomon a szőrszálakat. :D

Persze még nem olvastuk el mit, hogy kell.

2021. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Előtte borotválni kell, nem a szőrös karon alkalmazni a készüléket.
2021. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!